Strona główna MPK WłocławekRozkłady jazdyPrzystankiMapa / wyszukiwarka połączeńWersja mobilna
Cm. Pinczata
P
Linie pospieszne
3A3B16A16B
Linie sezonowe
W

Rozkłady jazdy - lista przystanków

Nazwa przystanku Linie
20-go Stycznia10, 13, 17, 20, P
Al.Chopina (Chmielna)3, 3A, 12, 13, 15, 17, P, W
Al.Chopina (cmentarz)12, 15, P, W
Al.Chopina (Delfin)3, 12, 15, 23, P, W
Al.Chopina (Hala Mistrzów)12, 15, W
Al.Chopina (RDP)12, 15, W
Al.Chopina (Św.Antoniego)2, 3, 3A, 4, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, P, W
Al.Chopina (Witosa)3, 12, 15, 23, P, W
Al.Jana Pawła II (Brzezinowa)11, 13, 23
Al.Jana Pawła II (Kościelna)11, 13, 23
Al.Jana Pawła II (Letnia)13, 23
Al.Jana Pawła II (Michelińska)11, 13, 23
Al.Jana Pawła II (Mielęcińska)11, 13, 17, 23
Al.Jana Pawła II (Pocztowa)11, 13, 23
Al.Jana Pawła II (Skrajna)11, 13, 17, 23
Al.Jana Pawła II (Smocza)11, 13, 17, 23
Al.Jana Pawła II (Szkolna)11, 13, 17, 23
Al.Jana Pawła II (Wiązowa)11, 13, 23
Al.Jana Pawła II (Wiewiórcza)11, 13, 23
Al.Jana Pawła II (Zachodnia)11, 13, 23
Al.K.Wielkiego (DGS)12, 14
Al.K.Wielkiego (Leśna)12, 15
Al.K.Wielkiego (Novol)19
Al.K.Wielkiego (Przemysłowa)12, 14
Al.K.Wielkiego (Płocka)19
Al.K.Wielkiego (rondo)12, 15
Al.K.Wielkiego (Spokojna)19
Al.K.Wielkiego (Stalprodukt)12, 14
Al.K.Wielkiego (targowisko)12, 14
Anwil (biurowiec)3, 3A, 3B, 16, 16A, 16B
Anwil (I)3, 3A, 16, 16A
Anwil (pętla)3, 3A, 16, 16A
Bechiego (LMK)2, 4, 10, 14, 19, 20
Bracka (Leśna)3
Brzeska1, 9, 12
Brzezinowa (Botaniczna)17
Brzezinowa (Kościelna)17
Brzezinowa (Wiśniowa)17
Brzezinowa (Żbikowa)17
Budowlanych4, 8, 9, 13, 16A, 17, 19, 21, P
Budowlanych (Hutnicza)4, 8, 9, 13, 17, 19, 21, P
Chmielna2, 4, 8, 10, 14, 19, 20
Chłodna (Kapitulna)2, 6, 15, 21
Cmentarna3, 12, 15, 23
Cmentarz Pinczata (pętla)P
Dębowa (pętla)11, 13, 17, 23
Dobrzyńska (Agricola) n/ż9
Dobrzyńska (Arkadia) n/ż9
Dobrzyńska (DPS) n/ż9
Dobrzyńska (krzyżówki) n/ż9
Dobrzyńska (Kulin) n/ż9
Dobrzyńska I n/ż9
Dobrzyńska II n/ż9
Dobrzyńska III n/ż9
Długa2, 6, 15, 16A, 21
Fredry2, 6, 15, 16, 16A, 16B, 23
Fredry (Kaliska)2, 6, 15, 23
Gajowa1, 14, 15, 16, 21, 23, P
Gajowa (Skłodowskiej)1, 14, 15, 16, 16A, 21, 23, P
Grodzka (Bursztynowa)1
Grodzka (Figowa)1
Grodzka (Jagodowa)1
Grodzka (Jałowcowa)1
Grodzka (Malwowa)1
Grodzka (Mostowa)1, 9
Grodzka (Ośrodek Zdrowia)1
Grodzka (pętla)1
Grodzka (Plażowa)1
Grodzka (Storczykowa)1
Grodzka (Świerkowa)1
Grodzka (Willowa)1
Grodzka (Witoszyńska)1
Grodzka (Wrzosowa) n/ż1
Inowrocławska (Podmiejska) n/ż3
Inowrocławska n/ż3
Jezioro WikaryjskieW
Jezioro Wikaryjskie (pętla)W
Jezioro Wikaryjskie (Sosenka)W
Kaliska (Dojazdowa)2, 16A, 21
Kaliska (Dziewińska)2, 6, 11, 13, 16, 16A, 16B, 17, 21, 23, P
Kaliska (Fredry)2, 6, 11, 13, 17
Kaliska (pętla)2, 6, 11, 13, 17
Kaliska (Zbiegniewskiej)2, 6, 11, 13, 16, 16A, 17, 21, 23, P
Kaliska (Żeromskiego)2, 21
Kapitulna (Borowska)1
Kapitulna (Długa)1
Kapitulna (Jastrzębia)1, 14, 15, 16, 16A, 21, 23, P
Kapitulna (Słoneczna)1
Kapitulna (Urząd Pracy)1, 2, 4, 6, 8, 15, 19
Kapitulna (Wysoka)1
Kapitulna (Wyspiańskiego)1, 14, 15, 16, 16B, 21, 23, P
Kawka (Wiklinowa)20
Kawka (Zalesie I)20
Kawka (Zalesie)20
Kilińskiego (Bauera)6, 9, 10, 13, 17, 20, P
Kilińskiego (Wojska Polskiego)9, 10, 13, 17, 20, P
Kruszyńska (Planty)14
Krzywa Góra (Anwil)20
Krzywa Góra (Anwil) n/ż20
Krzywa Góra (Cheko)20
Krzywa Góra (Jurex)20
Krzywa Góra (pętla)20
Krzywa Góra (Spec-Dróg)20
Krzywa Góra (Urząd Celny)20
Letnia11, 17
Letnia (Bartnicka)11, 17
Letnia (bloki)11, 17
Letnia (Szewska)11, 17
Lipnowska (Chełmicka)9
Marina (Płocka)4, 8
Mielęcińska (Pawia)11, 17
Mielęcińska (Skrajna)11, 17
Mielęcińska (Łabędzia)11, 17
Obrońców Wisły 1920 r.9
Ogniowa4
Ogniowa (Z.S.CH.)2, 4, 10, 14, 19, 20
Okrężna (Leśna)3, 3A, 23
Okrzei (Al.Chopina)3, 3B, 12, 15, 23, P, W
Okrzei (Cicha)11, 14, 16
Okrzei (dworzec PKP PKS)1, 2, 3, 3A, 4, 8, 11, 15, 16, 19
Okrzei (Kapitulna)3, 11, 16
Okrzei (Lunewil)3, 6, 11, 16
Okrzei (PKO BP)1, 2, 3, 3B, 4, 6, 8, 11, 15, 16, 16B, 19
Okrzei (Wieniecka)3, 6, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 20, P
Okrzei (Wyszyńskiego)3, 3B, 6, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 20, P
Ostrowska (Barska)3, 23
Ostrowska (Okrężna)3, 3A, 23
Ostrowska (pętla)2, 3, 3A, 3B, 10, 12, 14, 15, 20, 23
Ostrowska (Ptasia)3, 23
Ostrowska (Zielna)12, 14, 15
Ostrowska (Łanowa)12, 14, 15
Plac Kopernika1, 9, 12
Plac Wolności (Dom Rzemiosła)1, 6, 9, 12
Plac Wolności (Kościuszki)2, 3, 3A, 4, 6, 8, 15, 19
Plac Wolności (SDH)1, 9, 12, W
Plac Wolności (Warszawska)2, 10, 13, 14, 17, 20, P
Planty11, 13, 16, 16B, 17, 23, P
Planty (Mazowiecka)11, 13, 16, 17, 23, P
Planty I6
Polna (14 Pułku Piechoty)2, 8, 10, 14, 19, 20
Polna (Barska)2, 8, 10, 14, 19, 20
Polna (Celulozowa)2, 8, 10, 14, 19, 20
Polna (Drumet)2, 8, 10, 14, 19, 20
Polna (Żytnia)2, 8, 10, 14, 19, 20
Polskiej Organizacji Wojskowej3, 3A, 4, 8, 14, 15, 19
Promienna (Chocimska)4, 8, 9, 13, 17, 19, 21, P
Promienna (dworzec Zazamcze)4, 8, 9, 13, 17, 19, 21, P
Promienna (pętla)4, 8, 9, 13, 17, 19, 21, P
Przemysłowa12, 14
Płocka (Al.K.Wielkiego)4, 8, 23
Płocka (Barska)4
Płocka (bloki)4, 8, 19, 23
Płocka (Duninowska)4, 8, 19, 23
Płocka (elewatory)4, 8, 19, 23
Płocka (Graniczna) n/ż4, 8, 23
Płocka (Papieżka)4
Płocka (Sanitec)4, 8, 19, 23
Płocka (Stopień Wodny)4, 8, 19, 23
Płocka (tama)4, 8, 23
Płocka (Teligi)4
Płocka (WORD)4
Płocka (Zielna)4
Płocka (Łęg)4, 8, 23
Rybnicka (Al.K.Wielkiego) n/ż19
Rybnicka (Jazowska)19
Rybnicka (Kotlarska)19
Rybnicka (pętla)19
Rybnicka (Radyszyńska) n/ż19
Stodólna2, 8, 10, 14, 19, 20
Stodólna (Ogniowa)2, 8, 10, 14, 19, 20
Św. Antoniego (Al.Chopina)2, 4, 8, 10, 14, 19, 20
Św. Antoniego (Młynarska)2, 4, 8, 10, 14, 19, 20
Szkolna (Miodowa)17
Szkolna (Parkowa)17
Szkolna (szkoła)17
Tesco17
Toruńska (Krzywa Góra) n/ż3, 16, 20
Toruńska (MPWiK)3, 10, 16, 20
Toruńska (pawilon)3, 3A, 10, 16, 20
Toruńska (Rózinowo) n/ż3, 16
Toruńska (Rózinowska)3, 10, 16, 20
Toruńska (Sp.Inwalidów)3, 10, 16, 20
Toruńska (Termometry)3, 10, 16, 16B, 20
Toruńska (WCK)3, 3A, 3B, 10, 16, 20
Toruńska (Z.Kolejowy) n/ż3, 16, 20
Toruńska (Zdrojowa)3, 3B, 10, 16, 20
Toruńska (ZSE)3, 3A, 10, 16, 20
Toruńska (Żwirowa)3, 10, 16, 16A, 20
Toruńska (Żyzna) n/ż3, 16, 20
Węglowa2, 6, 15, 16A, 21
Wiejska (Arentowicza)6, 15
Wiejska (pętla)1, 2, 6, 14, 15, 21, P
Wiejska (Planty)15
Wiejska (Prusa)15
Wiejska (Szkoła Muzyczna)6, 15
Wiejska (Słoneczna)15
Wiejska (Żeromskiego)6, 15
Wieniecka (Chemików)6, 9, 11, 12, 13, 17, P
Wieniecka (Hutnicza)6, 11, 12
Wieniecka (KZPOW)6, 9, 11, 12, 13, 17, P
Wieniecka (pętla)6, 11, 12
Wieniecka (Rysia)6, 11, 12
Wieniecka (szpital)11
Wiklinowa (Kawka)20
Wiklinowa (Krzywa Góra)20
Wiklinowa (Prefabet)20
Wiklinowa n/ż20
Wronia (Rakutowska)11, 13, 14, 17, 23, P
Wronia (Wolność)11, 13, 14, 16, 17, 23, P
Wysoka (Kapitulna)4, 8, 19, 21
Wysoka (Rolna)4, 8, 19, 21
Wysoka (Szpitalna)4, 8, 19, 21
Wyszyńskiego12
Zakręt3
Zalesie20
Zalesie I20
Zalesie II20
Zarzeczewo (pętla)9
Zbiegniewskiej (Broniewskiego)14
Zbiegniewskiej (Fredry)14
Zbiegniewskiej (Nowcy)14, 16, 16A, 21, 23, P
Zbiegniewskiej (pawilon)14, 16, 16B, 21, 23, P
Zbiegniewskiej (Wiejska)14, 15, 16, 21, 23, P
Zbiegniewskiej (Żurawia)14, 15, 16, 16A, 21, 23, P
Zgodna2, 6, 15, 16, 16A, 23
Zgodna (bloki)2, 6, 15, 16
Zielna (Drumet)8, 19, 23
Zielna (Myśliwska)8, 19, 23
Zielna (MZD)8, 19, 23
Zielna (szkoła)8, 19, 23
Łanowa2, 10, 14, 20, 23
Łanowa (Żytnia)2, 10, 14, 20, 23
Łęgska (Ogniowa)4
Łęgska (Okrężna)4