Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Ostrowska (Pętla) 02 - Drumet 02 - Polna 02 - Stodólna 02 - Młynarska 02 - Bukowa 02 - Plac Wolności 01 - Wojska Polskiego 02 - Spółdzielnia Inwalidów 02 - Toruńska 02 - Krzywa Góra (Pętla) 01 - (WIKA-Kawka 02) - Gąbinek (pętla) - (Mikorzyn (Groneko)) |
|
|
Przystanek strefowy