Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
- Ostrowska (Pętla) 02 - Łanowa 02 - Al. Królowej Jadwigi 02 n/ż - Cmentarna 01 - Basen Delfin 02 - Kościuszki 02 - Centrum Przesiadkowe Dworzec PKP 02 - Urząd Pracy 02 - Szkoła Muzyczna 02 - (Fredry 01) - Wiejska (Pętla) 02 |
|
|