Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
- (Świętosław (pętla)) - (Kruszynek) - (Kruszyn) - Dębowa (Pętla) 01 - Pocztowa 01 - Szkolna 01 - Smocza 02 - Falbanka 01 - Zbiegniewskiej 01 - Dziewińska 01 - Plac Wolności 01 - Wojska Polskiego 02 - Kujawska Szkoła Wyższa 02 - Budowlanych 02 - Promienna (Pętla) 01 |
|
|
Przystanek strefowy