Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
- (Modzerowo-n.pętla) - Zakład Ubezpieczeń Społecznych 01 - Geberit 01 - Drumet 02 - Młynarska 02 - Kościuszki 02 - Centrum Przesiadkowe Dworzec PKP 02 - Urząd Pracy 02 - KESEM 02 - Budowlanych 02 - Promienna (Pętla) 01 |
|
|
Przystanek strefowy