Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
- (Brześć Kuj.-ul.Kolejowa PKS) - (Wieniec-ul.Szkolna) - (Wieniec Zalesie-ul.Zdrojowa) - Wieniec Zdrój (Brzozowa) - Wojewódzki Szpital 01 - Słoneczna 01 - Centrum Przesiadkowe Dworzec PKP 01 - Wronia-Wiadukt 02 - Dziewińska 02 - Zbiegniewskiej 02 - Bartnicka 02 - Szkolna 02 - Zachodnia 02 - Dębowa (Pętla) 01 |
|
|