Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
- Anwil (pętla) - Rózinowo 01 - MPWiK 01 - Spółdzielnia Inwalidów 01 - Zespół Szkół Elektrycznych 01 - Kujawska Szkoła Wyższa 01 - Centrum Przesiadkowe Dworzec PKP 01 - Wronia-Wiadukt 02 - Dziewińska 02 - Zbiegniewskiej 02 - Żurawia 02 - Wyspiańskiego 02 - Fredry 01 |