Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
- Łęg 01 - Port Rzeczny 01 n/ż - Duninowska 01 - Geberit 01 - WORD 01 - Łęgska 02 - Młynarska 02 - Bukowa 02 - Centrum Przesiadkowe Dworzec PKP 02 - Urząd Pracy 02 - KESEM 02 - Budowlanych 02 - Promienna (Pętla) 01 |
|