Dni robocze
515P44K
614P47R
719K40KD40SK
819K49K
919K49K
1019K49K
1119K49K
1219K49K
1312R49K
1419R49K
1519K49K
1619K48K
1718K48K
1818K48K
1920K50K
2020K50K
2120P45P
2220K
Soboty
519P
641P
741P
849P
949R
1049P
1149P
1249P
1319P49P
1448P
1542K
1642K
1742K
1842K
1941K
2041K
2121P46P
Niedziele i święta
519P
641P
741P
841P
941P
1042P
1142P
1242P
1318P42P
1442P
1542K
1642K
1742K
1842K
1941K
2041K
2121P46P
Dopuszczalne odchylenia: ± 2 minuty.
Objaśnienia:
D
– kursuje poza okresem szkolnym
S
– kursuje w okresie szkolnym jako linia 14S przez: Ogniowa (Z.S.CH.) >> Bechiego (LMK), z pominięciem: Plac Wolności
K
– kurs do: Ostrowska (pętla)
P
– kurs do: Przemysłowa, z pominięciem: Ostrowska (pętla)
R
– kurs do: Rybnicka (pętla)