Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
- Ostrowska (Pętla) 02 - Kolanowszczyzna 02 - (Cmentarna 01) - Św. Antoniego 02 - Kościuszki 02 - Centrum Przesiadkowe Dworzec PKP 02 - Kujawska Szkoła Wyższa 02 - Zespół Szkół Elektrycznych 02 - MPWiK 02 - Anwil (I) - (Anwil (pętla)) |
|