Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
- Anwil (pętla) - Anwil (I) - Klub Zazamcze 01 - Zdrojowa 01 - Centrum Przesiadkowe Dworzec PKP 01 - Polskiej Organizacji Wojskowej 01 - Św. Antoniego 01 - Kolanowszczyzna 01 - Ostrowska (Pętla) 02 |
|
|
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
- Anwil (pętla) - Anwil (I) - Klub Zazamcze 01 - Zdrojowa 01 - Centrum Przesiadkowe Dworzec PKP 01 - Polskiej Organizacji Wojskowej 01 - Św. Antoniego 01 - Kolanowszczyzna 01 - Ostrowska (Pętla) 02 |
|
|