Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
- Dębowa (Pętla) 01 - Zachodnia 01 - Pocztowa 01 - Wiewiórcza 01 - Szkolna 01 - Mielęcińska 01 - Fredry 02 - Skłodowskiej-Curie 02 - Wyspiańskiego 01 - Żurawia 01 - Zbiegniewskiej 01 - Wronia-Wiadukt 01 - (Cmentarna 01) - Wojskowa 01 - Ostrowska (Pętla) 02 - Geberit 02 - Zakład Ubezpieczeń Społecznych 02 - Łęg 01 |