Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Ostrowska (pętla) - Polna (Drumet) - Stodólna (Ogniowa) - Św. Antoniego (Młynarska) - 20-go Stycznia - Kilińskiego (Wojska Polskiego) - Toruńska (MPWiK) - Krzywa Góra (pętla) - (Zalesie) - Gąbinek (pętla) |
|
|
Przystanek strefowy