Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Rybnicka (pętla) - Al.K.Wielkiego (Spokojna) - Płocka (Stopień Wodny) - Zielna (szkoła) - Polna (Drumet) - Stodólna (Ogniowa) - Plac Wolności (Kościuszki) - Okrzei (PKO BP) - Kapitulna (Urząd Pracy) - Budowlanych (Hutnicza) - Promienna (pętla) |
|
|