Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Zarzeczewo (Pętla) 01 - ROD-Agricola 01 - Dobrzyńska-DPS 01 n/ż - Kulin 01 n/ż - Chełmicka 02 - (Obrońców Wisły 01) - Mostowa 01 - Katedra 01 - SDH Kujawiak 02 - Kujawska Szkoła Wyższa 02 - Polskie Przetwory 02 - Promienna (Pętla) 01 |
|
|