Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Wiejska (pętla) - Zgodna - Fredry - Kaliska - Dziewińska - Wiejska (Szkoła Muzyczna) - Chłodna (Kapitulna) - Okrzei (dworzec PKP PKS) - Polskiej Organizacji Wojskowej - Królewiecka - Łęgska - Ogniowa - Bechiego - Stodólna - Zagajewskiego - Polna - Łanowa - Ostrowska (pętla) |
|
|