Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
- Wiejska (Pętla) 02 - Fredry 01 - Zbiegniewskiej 01 - Dziewińska 01 - Kaliska-Targowisko 01 - Centrum Przesiadkowe Dworzec PKP 01 - Polskiej Organizacji Wojskowej 01 - Centrum Onkologii 01 - Zespół Szkół Chemicznych 01 - Centrum Kultury Browar B 02 - Polna 01 - Ostrowska (Pętla) 02 |
|
|