Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Anwil (pętla) - Anwil (I) - Toruńska (MPWiK) - Okrzei (Wieniecka) - Okrzei (dworzec PKP PKS) - Wronia (Wolność) - Planty (Mazowiecka) - Kaliska (Zbiegniewskiej) - Zbiegniewskiej (Wiejska) - Kapitulna (Jastrzębia) - Gajowa - Zgodna - Fredry (Kaliska) |
|
|