Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Wiejska (pętla) - Gajowa (Skłodowskiej) - Kapitulna (Wyspiańskiego) - Zbiegniewskiej (pawilon) - Okrzei (Cicha) - Polskiej Organizacji Wojskowej - Al.Chopina (Św.Antoniego) - Chmielna - Stodólna - Polna (Barska) - Łanowa (Żytnia) - Ostrowska (pętla) - (Al.K.Wielkiego (Stalprodukt)) - (Przemysłowa) - (Rybnicka (pętla dla wys)) |
|
|