Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
- Ostrowska (Pętla) 02 - Drumet 02 - Polna 02 - Młynarska 02 - Bukowa 02 - Plac Wolności 01 - Kujawska Szkoła Wyższa 02 - Zespół Szkół Elektrycznych 02 - Spółdzielnia Inwalidów 02 - MPWiK 02 |
|
|
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
- Ostrowska (Pętla) 02 - Drumet 02 - Polna 02 - Młynarska 02 - Bukowa 02 - Plac Wolności 01 - Kujawska Szkoła Wyższa 02 - Zespół Szkół Elektrycznych 02 - Spółdzielnia Inwalidów 02 - MPWiK 02 |
|
|