Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
- (Wiejska (Pętla) 02) - (Żurawia 01) - (Zbiegniewskiej 01) - (Dziewińska 01) - (Wronia-Wiadukt 01) - Promienna (Pętla) 01 - Dworzec "Zazamcze" 01 - Polskie Przetwory 01 - Wojska Polskiego 01 - Plac Wolności 02 - Hala Mistrzów 01 - Pińczata (Pętla) 01 |
|
|