Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Płocka (Łęg) - Płocka (tama) - Płocka (Duninowska) - Zielna (szkoła) - Ostrowska (Łanowa) - Łanowa - Polna (Drumet) - Okrężna (Park W.Łokietka) - Al.Chopina (cmentarz) - Cmentarz Pinczata (pętla) |
|
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Płocka (Łęg) - Płocka (tama) - Płocka (Duninowska) - Zielna (szkoła) - Ostrowska (Łanowa) - Łanowa - Polna (Drumet) - Okrężna (Park W.Łokietka) - Al.Chopina (cmentarz) - Cmentarz Pinczata (pętla) |
|