Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Kaliska (pętla) - Dziewińska - Wiejska (Szkoła Muzyczna) - Chłodna (Kapitulna) - Polskiej Organizacji Wojskowej - Królewiecka - Łęgska - Ogniowa (Z.S.CH.) - Bednarska - Bechiego (LMK) - Stodólna - Zagajewskiego (Okrężna) - Polna (Barska) - Łanowa (Żytnia) - Ostrowska (pętla) |
|
|