Linia nr
19
Przystanek:
Barska 01
56
Kierunek:
Promienna (Pętla) 01
Dni robocze
05:19
06:12
06:42
07:12
07:40
S
07:43
D
08:13
08:43
09:13
09:43
10:13
10:43
11:13
11:43
12:13
12:48
13:25
S
13:28
D
13:48
14:13
14:42
15:12
S
15:15
D
15:42
16:12
16:42
17:12
17:42
18:27
19:07
20:26
21:26
22:17
22:47
Soboty
05:26
06:26
07:26
08:27
09:27
10:27
11:27
12:27
13:27
14:27
15:27
16:27
17:27
18:27
19:26
20:26
21:26
22:26
23:26
Niedziele i święta
05:26
06:26
07:26
08:56
09:56
10:57
11:57
12:57
14:27
15:27
16:27
17:27
18:27
19:26
20:26
21:26
22:26
23:26
Dopuszczalne odchylenia:
± 2 minuty
.
Objaśnienia:
D
– kursuje poza okresem szkolnym
S
– kursuje w okresie szkolnym jako linia
19S
przez: Ogniowa (Z.S.CH.) >> Bechiego (LMK)