Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Dopuszczalne odchylenia: ± 2 minuty.
Objaśnienia:
D
– kursuje poza okresem szkolnym
S
– kursuje w okresie szkolnym jako linia 14S przez: Ogniowa (Z.S.CH.) >> Bechiego (LMK), z pominięciem: Plac Wolności
K
– kurs do: Ostrowska (pętla)
P
– kurs do: Przemysłowa, z pominięciem: Ostrowska (pętla)
R
– kurs do: Rybnicka (pętla)