Dni robocze
513P42K
612P44R
716K37KD37SK
816K46K
916K46K
1016K46K
1116K46K
1216K46K
1309R46K
1416R46K
1516K46K
1616K46K
1716K46K
1816K46K
1918K48K
2018K48K
2118P43P
2218K
Soboty
517P
639P
739P
846P
946R
1046P
1146P
1246P
1316P46P
1446P
1540K
1640K
1740K
1840K
1939K
2039K
2119P44P
Niedziele i święta
517P
639P
739P
839P
939P
1040P
1140P
1240P
1316P40P
1440P
1540K
1640K
1740K
1840K
1939K
2039K
2119P44P
Dopuszczalne odchylenia: ± 2 minuty.
Objaśnienia:
D
– kursuje poza okresem szkolnym
S
– kursuje w okresie szkolnym jako linia 14S przez: Ogniowa (Z.S.CH.) >> Bechiego (LMK), z pominięciem: Plac Wolności
K
– kurs do: Ostrowska (pętla)
P
– kurs do: Przemysłowa, z pominięciem: Ostrowska (pętla)
R
– kurs do: Rybnicka (pętla)