Dni robocze
511P40K
610P42R
714K35KD35SK
814K44K
914K44K
1014K44K
1114K44K
1214K44K
1307R44K
1414R44K
1514K44K
1614K44K
1714K44K
1814K44K
1916K46K
2016K46K
2116P41P
2216K
Soboty
515P
637P
737P
844P
944R
1044P
1144P
1244P
1314P44P
1444P
1538K
1638K
1738K
1838K
1937K
2037K
2117P42P
Niedziele i święta
515P
637P
737P
837P
937P
1038P
1138P
1238P
1314P38P
1438P
1538K
1638K
1738K
1838K
1937K
2037K
2117P42P
Dopuszczalne odchylenia: ± 2 minuty.
Objaśnienia:
D
– kursuje poza okresem szkolnym
S
– kursuje w okresie szkolnym jako linia 14S przez: Ogniowa (Z.S.CH.) >> Bechiego (LMK), z pominięciem: Plac Wolności
K
– kurs do: Ostrowska (pętla)
P
– kurs do: Przemysłowa, z pominięciem: Ostrowska (pętla)
R
– kurs do: Rybnicka (pętla)