Dni robocze
508P37K
607P38R
710K31KD31SK
810K40K
910K40K
1010K40K
1110K40K
1210K40K
1303R40K
1410R40K
1510K40K
1610K40K
1710K40K
1810K40K
1913K43K
2013K43K
2113P38P
2213K
Soboty
512P
634P
734P
840P
940R
1040P
1140P
1240P
1310P40P
1440P
1534K
1634K
1734K
1834K
1934K
2034K
2114P39P
Niedziele i święta
512P
634P
734P
834P
934P
1034P
1134P
1234P
1310P34P
1434P
1534K
1634K
1734K
1834K
1934K
2034K
2114P39P
Dopuszczalne odchylenia: ± 2 minuty.
Objaśnienia:
D
– kursuje poza okresem szkolnym
S
– kursuje w okresie szkolnym jako linia 14S przez: Ogniowa (Z.S.CH.) >> Bechiego (LMK), z pominięciem: Plac Wolności
K
– kurs do: Ostrowska (pętla)
P
– kurs do: Przemysłowa, z pominięciem: Ostrowska (pętla)
R
– kurs do: Rybnicka (pętla)