Linia nr
13
Przystanek:
Kruszynek
159
Kierunek:
Promienna (Pętla) 01
Dni robocze
05:02
05:54
D
07:04
08:02
11:31
13:01
14:02
15:02
16:04
17:05
18:19
19:18
21:18
Soboty
08:18
10:19
15:19
17:19
20:18
Niedziele i święta
08:18
10:18
15:19
17:19
20:18
Dopuszczalne odchylenia:
± 2 minuty
.
Objaśnienia:
D
– kurs do: Dębowa (pętla)