Linia nr
13
Przystanek:
Mielęcińska 02
147
Kierunek:
Dębowa (Pętla) 01
Dni robocze
05:17
05:33
W
06:03
06:33
K
07:08
07:38
K
08:08
08:38
09:06
09:36
10:06
10:36
11:07
K
11:37
12:07
12:37
K
13:07
13:37
K
14:09
14:40
K
15:10
15:40
K
16:10
16:38
K
17:13
17:43
K
18:43
K
19:42
20:42
K
21:42
Soboty
05:42
06:42
07:42
K
08:44
09:43
K
10:43
11:43
12:43
13:43
14:43
K
15:43
16:43
K
17:43
18:43
19:42
K
20:42
21:42
Niedziele i święta
05:45
06:45
07:42
K
08:42
09:42
K
10:44
11:43
12:43
13:43
14:43
K
15:43
16:43
K
17:43
18:43
19:42
K
20:42
21:42
Dopuszczalne odchylenia:
± 2 minuty
.
Objaśnienia:
K
– kurs do: Świętosław (pętla), jako linia
13K
W
– kurs do: Nowa Wieś (Instal Projekt)