Linia nr
13
Przystanek:
Dziewińska 02
65
Kierunek:
Dębowa (Pętla) 01
Dni robocze
05:11
05:27
W
05:57
06:27
K
07:02
07:32
K
08:02
08:32
09:00
09:30
10:00
10:30
11:01
K
11:31
12:01
12:31
K
13:01
13:31
K
14:01
14:32
K
15:02
15:32
K
16:02
16:32
K
17:07
17:37
K
18:37
K
19:36
20:36
K
21:36
Soboty
05:36
06:36
07:36
K
08:38
09:37
K
10:37
11:37
12:37
13:37
14:37
K
15:37
16:37
K
17:37
18:37
19:36
K
20:36
21:36
Niedziele i święta
05:39
06:39
07:36
K
08:36
09:36
K
10:38
11:37
12:37
13:37
14:37
K
15:37
16:37
K
17:37
18:37
19:36
K
20:36
21:36
Dopuszczalne odchylenia:
± 2 minuty
.
Objaśnienia:
K
– kurs do: Świętosław (pętla), jako linia
13K
W
– kurs do: Nowa Wieś (Instal Projekt)