Linia nr
10
Przystanek:
Św. Antoniego 01
115
Kierunek:
Ostrowska (Pętla) 02
Dni robocze
05:17
05:57
08:33
08:47
09:17
09:47
10:43
11:18
11:48
12:18
12:38
12:48
13:18
14:08
17:17
17:47
18:17
20:10
21:10
Soboty
06:10
07:15
08:10
09:10
10:10
11:10
12:10
13:10
14:10
15:15
16:10
17:10
18:10
19:15
20:10
21:10
Niedziele i święta
06:10
07:15
08:10
09:10
10:10
11:10
12:10
13:10
14:10
15:15
16:10
17:10
18:10
19:15
20:10
21:10
Dopuszczalne odchylenia:
± 2 minuty
.