Linia nr
9
Przystanek:
Dobrzyńska (Kulin) n/ż
239
Kierunek:
Promienna (Pętla) 01
Dni robocze
06:01
P
07:11
P
08:33
PW
10:03
PW
13:08
P
14:18
P
15:33
PW
16:48
PW
18:18
PW
19:16
PW
21:13
Soboty
07:18
W
10:18
W
14:18
W
16:18
19:18
W
21:13
Niedziele i święta
07:18
W
10:18
W
14:18
W
16:18
19:18
W
21:13
Dopuszczalne odchylenia:
± 2 minuty
.
Objaśnienia:
P
– kurs do: Plac Wolności (SDH)
W
– od 1 X do 30 VI kursuje przez: Obrońców Wisły 1920 r.