Linia nr
9
Przystanek:
Dobrzyńska (DPS) n/ż
237
Kierunek:
Promienna (Pętla) 01
Dni robocze
05:59
P
07:09
P
08:31
PW
10:01
PW
13:06
P
14:16
P
15:31
PW
16:46
PW
18:16
PW
19:14
PW
21:11
Soboty
07:16
W
10:16
W
14:16
W
16:16
19:16
W
21:11
Niedziele i święta
07:16
W
10:16
W
14:16
W
16:16
19:16
W
21:11
Dopuszczalne odchylenia:
± 2 minuty
.
Objaśnienia:
P
– kurs do: Plac Wolności (SDH)
W
– od 1 X do 30 VI kursuje przez: Obrońców Wisły 1920 r.