Linia nr
8
Przystanek:
Chmielna 01
41
Kierunek:
Łęg 01
Dni robocze
05:28
05:47
06:33
D
06:50
07:19
08:54
09:54
D
12:20
D
14:40
D
15:35
D
16:10
16:40
D
18:40
D
20:18
Soboty
05:12
07:37
D
12:45
M
14:28
D
18:20
M
Niedziele i święta
05:12
12:20
Dopuszczalne odchylenia:
± 2 minuty
.
Objaśnienia:
M
– kurs przez: Marina (Płocka) w okresie wakacji letnich
D
– kurs do: Modzerowo-n.pętla