Linia nr
8
Przystanek:
Św. Antoniego 01
115
Kierunek:
Łęg 01
Dni robocze
05:26
05:45
06:30
D
06:47
07:16
08:51
09:51
D
12:17
D
14:37
D
15:32
D
16:07
16:37
D
18:37
D
20:16
Soboty
05:10
07:35
D
12:42
M
14:25
D
18:17
M
Niedziele i święta
05:10
12:17
Dopuszczalne odchylenia:
± 2 minuty
.
Objaśnienia:
M
– kurs przez: Marina (Płocka) w okresie wakacji letnich
D
– kurs do: Modzerowo-n.pętla