Linia nr
4
Przystanek:
Św. Antoniego 01
115
Kierunek:
Łęg 01
04:31
05:06
05:26
05:46
06:20
06:47
07:19
07:42
S
07:45
D
08:12
09:10
10:10
11:11
12:11
12:51
13:14
13:49
14:19
14:49
15:19
15:49
16:17
16:46
17:16
18:10
19:10
20:10
21:10
22:30
Soboty
05:10
06:10
07:10
08:10
09:10
10:10
11:10
12:10
13:10
14:10
15:10
16:10
17:10
18:10
19:10
20:08
21:10
22:10
Niedziele i święta
05:10
06:10
07:10
07:40
08:40
09:40
10:39
11:40
12:40
13:10
14:10
15:10
16:10
17:10
18:10
19:10
20:08
21:10
22:10
Dopuszczalne odchylenia:
± 2 minuty
.
Objaśnienia:
D
– kursuje poza okresem szkolnym
S
– kursuje w okresie szkolnym jako linia
4S
przez: Ogniowa (Z.S.CH.) >> Bechiego (LMK)