Linia nr
4
Przystanek:
Budowlanych 01
111
Kierunek:
Łęg 01
04:59
05:19
05:39
06:09
06:36
07:08
07:31
S
07:34
D
08:03
09:03
10:03
11:03
12:03
12:43
13:03
13:38
14:08
14:38
15:08
15:38
16:08
16:38
17:08
18:02
19:03
20:03
21:03
22:23
Soboty
05:03
06:03
07:03
08:03
09:02
10:02
11:02
12:02
13:02
14:02
15:02
16:02
17:02
18:02
19:03
20:01
21:03
22:03
Niedziele i święta
05:03
06:03
07:03
07:33
08:33
09:33
10:31
11:32
12:32
13:02
14:02
15:02
16:02
17:02
18:02
19:03
20:01
21:03
22:03
Dopuszczalne odchylenia:
± 2 minuty
.
Objaśnienia:
D
– kursuje poza okresem szkolnym
S
– kursuje w okresie szkolnym jako linia
4S
przez: Ogniowa (Z.S.CH.) >> Bechiego (LMK)