Linia nr
4
Przystanek:
Promienna (Pętla) 01
109
Kierunek:
Łęg 01
04:56
05:16
05:36
06:06
06:32
07:04
07:27
S
07:30
D
07:59
08:59
09:59
10:59
11:59
12:39
12:59
13:34
14:04
14:34
15:04
15:34
16:04
16:34
17:04
17:58
18:59
20:00
21:00
22:20
Soboty
05:00
06:00
07:00
08:00
08:58
09:58
10:58
11:58
12:58
13:58
14:58
15:58
16:58
17:58
18:59
19:58
21:00
22:00
Niedziele i święta
05:00
06:00
07:00
07:30
08:30
09:30
10:28
11:28
12:28
12:58
13:58
14:58
15:58
16:58
17:58
18:59
19:58
21:00
22:00
Dopuszczalne odchylenia:
± 2 minuty
.
Objaśnienia:
D
– kursuje poza okresem szkolnym
S
– kursuje w okresie szkolnym jako linia
4S
przez: Ogniowa (Z.S.CH.) >> Bechiego (LMK)