Linia nr
3
Przystanek:
Ostrowska (Barska)
393
Kierunek:
Anwil (I)
Dni robocze
05:20
A
05:45
Z
06:15
AZ
06:45
Z
07:16
07:46
08:16
08:46
09:16
09:46
A
10:16
10:47
11:12
C
11:47
12:22
A
D
12:47
Z
13:15
AC
D
13:47
AZ
14:31
A
14:49
15:16
Z
D
15:42
C
16:16
16:48
17:13
AC
17:48
18:13
AZ
18:38
A
19:35
CZ
20:33
21:21
A
22:18
AZ
Soboty
05:21
06:11
AZ
07:32
Z
08:33
09:33
10:38
Z
11:28
C
12:33
13:33
CZ
14:13
A
15:28
C
16:38
Z
17:33
C
18:13
19:35
CZ
20:33
21:21
A
22:18
AZ
Niedziele i święta
05:21
06:11
AZ
07:32
Z
08:33
09:33
10:38
Z
11:28
C
12:33
13:33
CZ
14:13
A
15:28
C
16:38
Z
17:33
C
18:13
19:35
CZ
20:33
21:21
A
22:18
AZ
Dopuszczalne odchylenia:
± 2 minuty
.
Objaśnienia:
D
– kursuje poza okresem szkolnym
A
– kurs do: Anwil (pętla)
C
– kurs przez: Cmentarna
Z
– kursem powrotnym wjeżdża w ul. Zakręt