Linia nr
2
Przystanek:
Węglowa
1
Kierunek:
Ostrowska (pętla)
Dni robocze
05:00
06:11
07:32
D
07:32
S
13:02
14:07
Soboty
08:19
09:20
10:20
11:20
12:20
14:20
15:20
16:20
17:20
18:20
Niedziele i święta
10:19
11:20
12:20
14:20
15:20
16:20
17:20
18:20
Dopuszczalne odchylenia:
± 2 minuty
.
Objaśnienia:
D
– kursuje poza okresem szkolnym
S
– kursuje w okresie szkolnym jako linia
2S
przez: Ogniowa (Z.S.CH.) >> Bechiego (LMK)