Linia nr
2
Przystanek:
Kaliska (Dojazdowa)
36
Kierunek:
Ostrowska (pętla)
Dni robocze
04:58
06:09
07:30
D
07:30
S
13:00
14:05
Soboty
08:17
09:18
10:18
11:18
12:18
14:18
15:18
16:18
17:18
18:18
Niedziele i święta
10:17
11:18
12:18
14:18
15:18
16:18
17:18
18:18
Dopuszczalne odchylenia:
± 2 minuty
.
Objaśnienia:
D
– kursuje poza okresem szkolnym
S
– kursuje w okresie szkolnym jako linia
2S
przez: Ogniowa (Z.S.CH.) >> Bechiego (LMK)