Linia nr
1
Przystanek:
Grodzka (Pętla) 01
18
Kierunek:
Wiejska (Pętla) 02
Dni robocze
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:20
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:01
19:31
20:01
20:31
21:01
21:31
22:01
K
22:25
Soboty
05:13
06:27
07:27
08:25
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:25
17:25
18:25
19:25
20:25
21:25
22:25
Niedziele i święta
05:13
06:25
07:25
08:25
09:25
10:25
11:25
12:25
13:25
14:25
15:25
16:25
17:25
18:25
19:25
20:25
21:25
22:25
Dopuszczalne odchylenia:
± 2 minuty
.
Objaśnienia:
K
– kurs do: Urząd Pracy 02